Opublikowano:

Co tu będzie?

Pisz tracki, nie blogi!
Tak powiecie. Będziecie mieli rację.
Będę pisał i to i to. Myślę, że to zdrowy kompromis.

Facebook to dobry sposób komunikacji, ale wpisy znikają wśród innych, nie da się ich uporządkować i nikt do nich nie wraca, włącznie ze mną.  Zdarzają się nieliczne wyjątki, gdy wchodzę na fanpage, widzę  94 nowe powiadomienia, bo jakiś nowy fan polubił posty z kilku miesięcy wstecz i jeszcze zdążył kogoś zwyzywać w dyskusji sprzed roku. No, ale umówmy się – nie każdy ma tyle czasu.

Niekoniecznie chcę robić muzykę o wszystkim, czym żyję, więc możliwość przepisania paru myśli w miejsce, gdzie tak łatwo nie znikną, jest interesująca. Zaczniemy – całkiem naturalnie – od muzyki, a potem będziecie mogli znaleźć tu  cokolwiek, co sobie akurat wymyślę. Będzie dużo o filmach, serialach, komiksach, książkach, grach, wymieniaj dalej. Docelowo chcę po każdej przeczytanej czy obejrzanej rzeczy napisać o niej parę słów, takiego contentu na pewno będzie sporo. Podyskutujemy, wymienimy rekomendacje, ktoś komuś pociśnie, ten ktoś za to wyśledzi go po IP i wyczyści komputer. Będzie fajnie, po to są Internety.

Napiszcie w komentarzach swoje pomysły, o czym chcielibyście tu poczytać.  Dzięki, że jesteście, zapraszam do zostania na dłużej.

Dodaj komentarz